top of page

Labas,

malonu, kad čia apsilankei!

Esu Akimirkų Gaudyklės įkūrėja Jolanta Daubaraitė. Akimirkų Gaudykle pasivadinau 2015 06 galvodama, kaip pavadinti savo fotografijų puslapį Facebook`e ir prisiminusi apie neseniai pagamintą rankų darbo sapnų gaudyklę, kuri kabojo virš mano lovos... Tuomet sąmoningiau buvau pradėjusi gaudyti akimirkas ir idėjas. Taip FB puslapis tapo mano akimirkų gaudykle.

Į štai šį, ilgai augintą www puslapį sugužėjo dalis mano fotografijų ir kitos kūrybos. Tai virtuali mano kūrybinės palėpės-laboratorijos darbų, įvairių kelionių ir pažinčių rezultatų žiūrykla.

Visko daug įvairaus, bet viskas, atidžiau įsižiūrėjus, susiję. Už jų stovi žmogus, kuris neapsakomai mėgsta kurti ir plėsti kūrybinių galimybių ribas. 

Jaučiu, kad turiu kai ką papasakoti per savo nuotraukas, muziką, rankdarbius, piešinius. Kasdien plaukioju minčių ir jausmų vandenyne ir be kūrybos greitai nuburbuliuočiau, be šio vandenyno išvis nebūtų kūrybos...

Dažnai girdžiu, kad norint kažką sukurti svarbiausia yra darbas, o tik antroje vietoje - įkvėpimas. Och, mano atveju būtent įkvėpimas yra pirmoje vietoje, be jo dažniausiai negaliu priversti savęs kurti, tai varomoji jėga, Visatos pašnabždėjimai į ausį. Be abejonės, darbas irgi svarbus, su juo ateina technikos tobulėjimas ir išvis idėjos įgyvendinamos! 

Su kiekvienu darbu augu ir tobulėju. Esu be galo dėkinga žmonėms, kurie mane skatina, pasitiki ir prisideda prie šio augimo. Ačiū Mamai, kuri dažnai pirmoji priversta pamatyti mano rankdarbius ir pakomentuoti.

Žinai, mes einame nuostabiais ir išskirtiniais gyvenimo keliais. Man patinka galvoti, kad maniškis yra kartu ir neypatingas, ir ypatingai ypatingas :) Man patinka nežinoti, kur nuves atsirasinčios idėjos ir atsiveriančios galimybės. Ką sukurs tamsa ir šviesa (nors ir skamba dramatiškai :)) viduje ir aplinkui... Kur nuves visa tai, ką dabar darau. Bet žinau, kad mokausi eiti širdies keliu.

Ir prisipažinsiu, gera, kad jame susitinkame ;)

***

Bendradarbiaukime:

- Rankdarbių fotosesijos;

- Skaitmeninis/fizinis fotografijų ir iliustracijų panaudojimas;

- Atvirukai;

- Kūrybiniai projektai...

Jeigu norėtumėte bendradarbiauti, susipažinti, turėtumėte klausimų, užsakymų, susisiekite su manimi >>

Akimirkų Gaudyklė - Jolanta Daubaraitė
bottom of page